İtfaiyeci Çizmeleri

Etche İtfaiyeci Çizmesinin üst kısımları aleve, radyan ısıya karşı dirençlidir. Çizme tabanı sıcak yüzeylere temasta dirençlidir. Çelik burun 200 j ‘lük baskıya karşı dirençlidir. Çelik arar taban 1100 N ‘luk uygulanacak güçte delinmelere karşı dirençlidir. Çizme tabanı yağlara karşı dirençlidir Çizme burnu çelik takviyelidir. Tabanı kaymaz özelliktedir. Siyah renktedir.

Kiziroğlu yangın Sistemleri olarak siz değerli müşterilerimize ihtiyacınız doğrultusunda en kaliteli ve en doğru yangın çizmelerini sunuyoruz.

İtfaiyeci Çizmelerinin Özellikleri

Deri çizmelerin bakımı çok daha zor iken lastik çizmeler sadece ıslak bir bez yardımıyla temizlenebilmektedir. Kullanılan malzemelerin çok kaliteli olmasından ötürü deri çizmelere oranla çok daha uzun süreler kullanılabilmektedir.

Lastik çizmelerin su geçirmezliği deri çizmelere oranla çok daha iyidir. Darbelere dayanımı arttırmak amacıyla çelik taban ve çelik burunlu olarak imal edilmektedir. Çizme tabanı yüksek sıcaklıklara dayanacak özel malzemeden imal edilmiştir. Çizme asit,alkali,yağ ve petrol türevlerine dayanıklı kauçuk bileşenlerinden imal edilmiştir. Kaymaz tabanlıdır ve aşınma direnci yüksek malzemelerden imal edilmiştir. Çizmenin içi alev almaz astarlıdır.

Yangın Söndürme ve Yangın Tespit Sistemleri alanlarında kapsamlı çözümler için bizimle iletişime geçin!