Yangın Kapıları

Yangın kapıları, yangın anında binalarda bölümler arası yangın geçişini belirli bir zaman aralığında engellerken aynı anda insanların geçişine de olanak sağlayan özel kapılardır. Standart ölçü ve özelliklerin yanında ihtiyaca göre istenilen nitelik, ebat ve aksesuarlarla da üretilebilen yangın kapıları, belirlenen standartlara göre yapılır ve laboratuar testlerine tabi tutularak dayanıklılıkları kontrol edilmiş olur.

Kiziroğlu yangın kapılarını diğer yangın kapılarından ayıran özelliği montaj ve servis kalitesinin yanında, kullanılan malzemelerin kalitesi ve sistemin her bir parçasının diğeriyle uyumlu olmasıdır.

Can ve Mal Güvenliğiniz İçin

Yangın kapıları olası bir yangın anında meydana gelebilecek can ve mal kayıplarını önlemede çok önemli bir işleve sahiptir. Diğer taraftan inşaat firmaları için de ölçülendirme, detaylandırma ve montaj bakımından uğraştırıcı bir kalem olabilmektedir. Hem genel kullanıma hem de inşaat firmalarının ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte yangın kapılarımız ile Kiziroğlu Yangın Sistemleri olarak hizmetinizdeyiz.

Yangın Söndürme ve Yangın Tespit Sistemleri alanlarında kapsamlı çözümler için bizimle iletişime geçin!